KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13196324
nr 1319 6324
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 345/360. Motivet: 30x76cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 april 2020
kl 20:54:31
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén